• طراحی وب سایت

  امروزه همه به وب سایت نیاز دارند، اما طراحی وب سایت قوانینی دارد، سایت باید جذاب و سبک باشد در همه کامپیوتر ها به راحتی دیده شود، در سایت های جستجو به خوبی دیده شود و .... سایتی با رعایت قوعد استاندارد برای شما طراحی میکنیم.

 • میزبانی وب

  شما به فضایی مطمئن برای نگهداری اطلاعات سایت و ایمیل های خود نیاز دارید، یک هاست پایدار و امن کارایی سایت شما را تضمین می کند.

 • دامنه (نام سایت)

  نام سایت شما باید کوتاه ، با معنی و مرتبط با فعالیت شما باشد، همچنین باید به خاطر سپردن و نوشتن آن برای بازدید کنندگاه سایت شما آسان باشد. به شما کمک میکنیم نام مناسبی برای سایت خود ثبت کنید.

 • نگهداری و پشتیبانی

  آیا سایت مناسبی دارید ؟ آیا بخوبی طراحی شده ؟ آیا به خوبی مدیریت و به روز میشود ؟ طراحی سایت یک قسمت از کار است ، نگهداری و به روز رسانی سایت قسمت دیگر آن . سایت شما نگهداری میکنیم

طراحی وب سایت کیاوب

مشاوره

مشاوره

در نشستی، محصولات، خدمات و کلمات کلیدی شما بررسی شده و درباره اطلاعات، امکانات و قابلیتهایی که میخواهید در سایت داشته باشید تبادل نظر میکنیم تا در نهایت وب سایتی مناسب و کاربردی برای شما طراحی نماییم.
هاست و دامنه

هاست و دامنه

در صورت نیاز نام یا نام های دامنه (domain) مناسب برای شما و در پنل اختصاصی شما ثبت میگردد و هاست مناسبی برای شما تهیه میشود نام کاربری و رمز عبور هاست و دامنه در اختیار شما قرار میگیرد. دامنه و هاست در اختیار شما خواهد بود.
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

با توجه به نتایج جلسه مشاوره ، طراحی وب سایت تک زبانه یا چند زبانه مناسب برای کسب و کار شما طراحی میشود. کلیه سایت ها بصورت کاملا داینامیک طراحی میشود و دارای پنل مدیریت می باشد و خود شما میتوانید سایت را به روزرسانی نمایید.
نگهداری وب سایت

نگهداری وب سایت

به روزرسانی سایت ها ، ایجاد تغییر در ظاهر سایت بدون از دست رفتن اطلاعات آن ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو بررسی کلمات کلیدی و طراحی نقشه سایت و ثبت سایت و نقشه آن در موتور های جستجو انجام میشود تا سایت بهتری داشته باشید

برخی از مشتریان کیاوب

طراحی وب سایت کیاوب

پروژه ها و سایتهای مختلفی را از سال 1384 اجرا کرده ایم بعضی از آنها را اینجا مشاهده میکنید.

آموزش های کیاوب

دامنه domain seo بهینه سازی سایت وبسایت طراحی هزینه

هزینه های وب سایت داشتن

هزینه های وب سایت چقدر است ؟ داشتن یک وب سایت چقدر هزینه دارد؟ راه اندازی وب سایت چه هزینه...

ادامه مطلب

دلایل مهم برای داشتن یک وب سایت

با افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی گاهی اوقات وبسایت ها نادیده گرفته می شوند. وقتی یک کسب...

ادامه مطلب

سایت وبسایت طراحی ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

اگر به هر دلیلی تا کنون اقدام به طراحی وب سایت برای کسب و کارتان نکرده اید...

ادامه مطلب

Website Security Test