امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی سایت مهد کودک


طراحی سایت مهد کودک و کودکستان یکی ازکاربردی ترین سایت ها است که روزانه کاربران زیادی از آن بازدید می کنند. با توجه به موقعیت اقتصادی در سراسر دنیا و همچنین بالا رفتن سطح سواد عمومی، اکثر افراد مایلند تا شغلی بیرون از خانه داشته باشند. در این میان خانواده های جوانی که دارای فرزند خردسال و کودک هستند همواره به دنبال مکان هایی امن برای نگهداری ازکودکانشان هستند. به این دلیل نیاز مبرمی به وجود مهد کودک ها و کودکستان ها حس می شود. صاحبان این گونه مشاغل می توانند با طراحی وب سایت مهد کودک، کاربران را به سوی خود جلب نمایند .

طراحی سایت مهد کودک
در طراحی وب سایت مهد کودک می توان قسمتی را برای برنامه روزانه و هفتگی کودکان در نظر گرفت و والدین با توجه به این برنامه می توانند از فعالیت های آموزشی مهد کودک مطلع شوند. این قسمتی است که می تواند مورد توجه بسیاری قرار گیرد.
در طراحی وب سایت مهد کودک می توان پس از ثبت نام برای هر کودک کاربری مخصوصی ایجاد کرد که تنها پدر و مادر همان کودک قادرند تا به این قسمت دسترسی داشته باشند و از فعالیت های کودک در کودکستان و یا مهد کودک مطلع شوند و در صورت نیاز با مسئولین مهد کودک هماهنگ کنند.
اکثر مهد کودک ها به دوربین مجهزند، در طراحی وب سایت مهد کودک با در نظر گرفتن امکان اتصال دوربین به سایت می توانید ارتباط تنگاتنگی بین کودک و والدین برقرار کنید به طوری که هر گاه لازم شود اولیا از محل کار خود بتوانند کودک را ببینند.

طراحی وب سایت مهد کودک
امکان پرداخت اینترنتی شهریه توسط اتصال به درگاه بانکی نیز از دیگر امکانات وب سایت مهد کودک است که می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد. استفاده از رنگ های شاد برای وب سایت مهد کودک، حال و هوای اختصاصی تری به آن می بخشد.

برچسب ها: سایت, وبسایت, طراحی, مهد, کودک, مهدکودک

نوشتن دیدگاه

اگر سوال، نظر، پیشنهاد یا انتقاد دارید خوشحال میشویم با ما درمیان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت مهد کودک - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
Website Security Test